DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 28.01.2014 13:09:09 

    britská modrá kočka - chovatelská stanice

Aktuality

V CHOVATELSKÉ STANICI BLUE JINGLE  MAJÍ JEŠTĚ  VOLNÉHO ČERNÉHO KOCOURKA.

DNE 3.9. A 4.9. JEL NA VÝSTAVU DO CHODOVÉ PLANÉ KOCOUREK OLIVER TWIST JOHNNY A BYL OPĚT VELMI ÚSPĚŠNÝ PO SOBOTNÍ BIV A BIS SE V NEDĚLI MUSEL SPOKOJIT JEN S NOMINACÍ.

 

NA MVK V PŘÍBRAMI SE ZÚČASTNIL VRH "O" A KOČIČKA OKIE , V SOBOTU VRH O OCENĚNÍ BIS A KOČIČKA OKIE BIV 3-10m V NEDĚLI UŽ JEN KOČIČKA A VYHRÁLA BIV  TOTAL A BYLA NOMINOVANÁ DO BIS. 

 

NA VÝSTAVĚ V PRAZE V PYRAMIDĚ OBDRŽEL ALEGRO OCENĚNÍ PRO NEJLEPŠÍ KOTĚ R.2009. MĚL SE ZÚČASTNIT I VÝSTAVY, ALE OPĚT ODMÍTL.

10.3.2010 SE DENDELION NARODILA 3 PŘEKRÁSNÁ KOŤÁTKA

 

4.3.  SE  NARODILA  AISCHE  NÁDHERNÁ   KOŤÁTKA,  JSOU  TO DVA  KLUCI  A  DVĚ  HOLKY.

 

     

                                                          

Všechna koťátka jsou již v nových domovech a mají se mooooooc fain.

Po Alegrovi se narodila 5.10. koťátka, je jich pět, tři kluci a dvě holčičky, foto do sekce koťátka dáme co nejdříve.                                         

Na výstavě v Paraze 18.10. získal Alegro dvanácté ocenění BIV a třetí CAC ve třídě otevřené a tím získal titul ŠAMPION a doživotní chovnost. V nominaci do BIS nahlas naznačil, co si myslí o výstavách, takže dál nepokračoval.

 12.8.09 SE NARODILA KOŤÁTKA BELINDĚ

Koťátka z vrhu "F" jsou v nových domovech, kde se mají moc dobře a všichni noví páníčkové jsou príma s slíbili, že se uvidíme na výstavách, přejeme jim mnoho úspěchů a radosti z kočiček a kočičáků.

8.8. na výstavě ve Stříbře nám udělala mladá Daiana radost prvním místem a druhým CACem.

15.7.09 SE NARODILA KOŤÁTKA

Na výstavě v Příbrami získala chovnost kočička Daiana, svojí výstavní kariéru zahájila V1 v otevřené třídě, bohužel v sobotu pí. rozhodčí Němcová nezadala CAC, protože kočička v 10 měsících nevypadá dospěle. V neděli to už bylo lepší a odnesla si svůj první CAC. Zúčastnila se i Belinda, které se v neděli také dařilo lépe a vyhrála ve třídě šampionů a stala se majitelkou prvního certifikátu CACIB. Vzhled k tomu, že ve vedlejší kleci krásně voněl moc hezký Mainský kocour popadly jí touhy, takže šla hned večer k Da Vincimu.

 

29.5.09 SE NARODILA KOŤÁTKA

3.5.09 se Amadeus  zúčastnil výstavy v Žilině, v silné konkurenci obsadil druhé místo, na Interšampiona si bude muset počkat.

 

28.2.09 a 1.3.09 jsme vyrazili na MVK v Ústí nad Labem s Belindou. V sobotu získala svůj třetí CAC.         V neděli nastoupila do třídy šampionů a zřejmě jí to stouplo do hlavy a hned na uvítanou zasekladrápek do paní posuzovatelky, čímž její vystoupení skončilo.

Kočička  Elis Johnny našla svůj nový domov, přejeme jí krásný a spokojený život v nové rodině.    

    Dne 31.1 a 1.2. jsme se zúčastnili MVK v Plzni, kde jsme byli velice úspěšní. AISCHA získala ve třídě 9  v sobotu CAC, BIV a v neděli CAC, AMADEUS získal ve třídě 7 v sobotu i v neděli CACIB. Vystavovali jsme v neděli i naší stále volnou  kočičku ELIS JOHNNY a ta získala ve třídě 12 V1 a NOMINACI na BIS. Máme z našich kočiček radost a jsme na ně moc hrdí.